Turnaj GPC U13 open, Kladno, 7.10.2017

Pouhé dva body v semifinále čtyřhry dívek chyběly páru Míša Čutová – Karolína Vnoučková k postupu do finále Kladno Open U13 GPC konaného dne 7.10.2017.

V semifinále naše slečny po dvou předchozích výhrách narazily na pár Sommerová (Sokol Meteor Radotín Praha) a Jiráková (BK Hořovice). Nejdříve v prvním setu vyhrály 21:17, ve druhém podlehly těsně 19:21 zde chyběly dva body poprvé a poté ve třetím setu chyběly dva body podruhé po prohře 21:23. Obě děvčata předvedla doposud svůj historicky nejlepší zápas v párových disciplínách a doufáme že budou obě povzbuzeny do další práce.

Úspěch naší tříčlenné výpravy podtrhla dvě výhrami potvrzená čtvrtfinále v singlech na které dosáhla Míša Čutová a Vojta Pekárek. Oba dva prohráli s pozdějšími finalisty Jirákovou (BK Hořovice) respektive Palinkášem (Chemička Ústí nad Labem).

Turnaj měl hojnou účast klubů, které často nepotkáváme, konkrétně z Liberce, Teplic, Ústí nad Labem a Mostu. Ve 20.00 jsme byli doma tedy nashle příště na Kladně a blahopřejeme všem úspěšným hráčům.

Petr