Turnaj Kralupy U9, U11 a U13 / 23.9.2017

V sobotu 23.9.2017 jsme vyrazili s našimi nejmladšími hráči do Kralup nad Vltavou, kde se konal turnaj v kategoriích U9, U11 a U13. Náš tým byl značně oslaben, během týdne lehli s virózou celkem 4 hráči a někteří se kvůli nemoci ani nepřihlásili, přesto jsme slavili dva medailové úspěchy.

V kategorii přípravné, tedy U9, hrané na 1/2 hřiště, se sníženou sítí a na kurtu zakončeném podávací čárou na čtyřhru v konkurenci 6 hráčů obsadil náš Miloš Kutlák 2.místo, když 3x zvítězil a 2x remizoval.

V kategorii U11 hrané jako GPE 50 jsme měli dva zástupce, Adama Horňáka a Vojtu Pekárka pro kterého to byl jeden z posledních turnajů v této kategorii. Hrálo se opět se sníženou sítí a na na zkráceném hřišti. Vojta předvedl výbornou hru, všech svých 5 zápasů vyhrál a získal tak do své sbírky cenou zlatou medaili za 1.místo a jako bonus možnost startu v odpoledním turnaji U13. Adam Horňák statečně bojoval, sehrál mnoho vyrovnaných duelů a nasbíral cenné zkušeností co a jak zlepšit ve své hře.

Do tohoto turnaje, hraného jako GPD U13 nastoupila kromě Vojty také Karolína Vnoučková, ta 1x vyhrála, 3x remizovala a 1x prohrála, v konečném pořadí obsadila 9.místo.. Vojta to již o kategorii výše tak snadné neměl ale i on vyhrál několik setů nad silnými soupeři a obsadil 16 místo.

V neděli 1.10.2017 jedeme na GPC U15 open do Kladna tak nám držte palce.

Blahopřání oběma medailistům Petr