Družstva U15, Hamr Braník, 15.10.2017

V neděli 15.10.2017 se sešli hráči kategorie U15 hrající celoroční soutěž družstev na Hamru v Braníku. Nejlepší týmy hrály o 1. až 6.místo, na náš tým zbyla utkání o umístění na 7. až 10.místě. Pořadí bylo určenou tabulkou ze 3 předchozích kol, do turnaje jsme vstupovali jako tým z 8.místa.

Do bojů jsme nastoupili v následujícím složení, slečny, Natálka Stará (hostování z SK Radonice – hrála první singl a mix), Monika Javůrková (hrála druhý singl), Míša Čutová a Karolína Vnoučková (hrály debl slečen), kluci, Adam Vnouček (hrál první singl a mix), Jáchym Gerginov (debl kluků) a Dominik Vondrák (druhý singl a debl kluků).

Hned v 1.kole jsme odehráli rozhodující zápas s do té doby sedmým SK Prosek B. Utkání skončilo 4:3 v náš prospěch když body v singlu uhráli Natka a Dominik, párové vítězství přidali Jáchym s Dominikem a Natka s Adamem. Hlavní zásluhu na vítězství měl Dominik který přehrál dvojku soupeře Krejčího a spolu s Jáchymem i soupeřův pár Orlík – Krejčí.Další dva body přidala bezchybná Natálka.

Druhé a třetí kolo turnaje již bylo jasnou záležitostí našeho týmu, nejdříve jsme porazili TJ Spoje Praha 6:1 a poté Hamr Praha B 7:0. Hezká utkání sehrála Monika Javůrková proti Karasové, respektive Koliášové.

Děkujeme Natálce Staré za hostování z SK Radonice, moc nám pomohla, výborný výkon a 6 bodů. Dále se loučíme a děkujeme Monice a Adamovi, dnes sehráli poslední utkání v družstvech, kategorii U15 hráli celé 4 roky. Přidávám retro foto obou hráčů z roku 2013 a Dominik odjel dříve proto není na fotkách.

Blahopřeji k 7.místu a budeme se těšit jak zahraje naše U13.

Petr