NAŠE ÚSPĚCHY: KVĚTEN/ČERVEN 2023

V červnu začal poslední turnajový a tréninkový měsíc před letními prázdninami. Naši hráči U17 vyrazili na turnaje po Čechách, a to do Tábora a do Karlových Varů. Přivezli si jednu zlatou a dvě bronzové medaile.

Tomáš Krejčí vyhrál se svým parťákem pánského debla v Radonicích, a poté přinesl zlato i z turnaje v Plzni, kde hrál se Štěpánem Rolčíkem a bronz z mixu s Julčou Rumlovou.

Na turnaji kategorie U13 na Astře Sofča Zábelková vybojovala bronz v obou párových disciplínách.

Na turnaj Babolat mini cup U11 dorazili Bára s Dorotkou. Pro Báru to byl její úplně první velký turnaj a v průběhu dne sbírala zkušenosti a s každým dalším zápasem i vylepšovala své výsledky v zápasech.

Dorotka nenašla ve své skupině přemožitelku a jako vítězka skupiny pokračovala do finálového pavouka, kde po třísetové bitvě zvítězila nad soupeřkou a postoupila do finálového zápasu, kde i přes skvělé výkony nestačila na starší a zkušenější hráčku.

Poslední turnaj této sezóny se konal v Mostě a zúčastnila se ho Sofča s Jirkou. Společnými silami vybojovali tři bronzové medaile. Ve společném mixu, Jirka v singlu a Sofča v deblu.