POSLEDNÍ TRÉNINK SEZÓNY 2022/2023

Třetí červnový pátek proběhl v tělocvičně ZŠ Na Dlouhém Lánu náš poslední trénink této sezóny.

S páteční skupinou mladších turnajových hráčů jsme si tentokrát vyzkoušeli, jaké to je, stát se na chvíli trenérem a vytvořili si vlastní trénink pro své spoluhráče.

Po společné pohybové části, rozehrávce a krátké poradě s trenéry byli hráči rozděleni do malých skupin a každá skupinka si vylosovala jeden úder, se kterým se za sezónu jistě setkali a pilně ho trénovali. Společnými silami a za pomoci našich trenérek pak hráči s využitím pracovního listu popsali úder a kreativně vymysleli vlastní cvičení. Každá skupinka pak měla svou chvilku slávy na prezentaci a předvedení svého úderu, vysvětlení cvičení a kontroly ostatních hráčů.

Všechny skupiny se se svým zadáním vypořádaly na výbornou a sestavily velmi pěkné a promyšlené tréninkové plány. Na závěr jsme si dali krátkou diskusi, co se hráčům líbilo, co je překvapilo a jaké to bylo v roli trenéra. Následně jsme trénink zakončili zápasy v singlech a čtyřhrách.

Děkujeme všem našim hráčům za účast na trénincích v sezóně 2022/2023 a budeme se na ně těšit na našich letních soustředěních a v následující herní sezóně.