NÁBOR BADMINTON MLÁDEŽE ZÁŘÍ 2016

Vážení přátelé a členové našeho klubu, rád bych Vám již nyní před letní badmintonovou přestávkou představil koncepci náboru nových hráčů v průběhu září 2016, tedy kde a kdy budeme trénovat a jakým způsobem se můžou zájemci o hraní v našem klubu přijít na tréninky podívat.

Po celé září 2016 pořádáme nábor z řád mládeže v obou našich střediscích, rádi uvítáme hlavně ročníky 2009-2005, nicméně i starší talentovaní hráči nebudou odmítnuti. Každý zájemce bude mít k dispozici 2-3 zkušební tréninky zdarma, je potřeba pouze přijít v sálové obuvi s gumovou podrážkou, ve sportovním oblečení a nezapomenout na pití, raketu zapůjčíme. Kontakty na obě střediska najdete na našich webových stránkách, není potřeba se předem objednávat, pouze je nutné se na začátku tréninku nahlásit přítomnému trenérovi.

Na Praze 10 ve Sport Centrum Hector, Malešická ulice 655/59c budeme i v nové sezóně pokračovat ve stejných dnech a termínech tak jako doposud, tedy každé úterý, středu a čtvrtek vždy od 16:30 do 18:00. Hráči budou rozděleni do skupin dle výkonnosti, rozcvička a pohybová příprava bude společná. Vedoucím střediska bude nadále náš klubový šéftrenér René Weinzettl senior.

Naše druhé středisko na Praze 6 v ZŠ Na Dlouhém lánu 43/555 čekají od 1.září 2016 velké změny když se rozšiřuje nejen počet skupin ze 4 na 8, ale také počet tréninkových dní z úterý a čtvrtka na pondělí, úterý, středu a čtvrtek. Navíc dojde k časovému rozšíření začátečnických skupin, tedy všech 8 skupin bude mít nově tréninky v délce 1.5 hodiny s tím že začátky tréninků jsou stanoveny na 15:30 (začátečníci a mladí hráči) a 17:00 (pokročilí a starší hráči). Vedoucím střediska zůstává předseda klubu Petr Vnouček.

Velká prezentace našeho klubu proběhne dne 10.září 2016 od 11:00 do 19:00 v rámci 15.ročníku Ladronkafestu, konaného v parku Ladronka nedaleko Vypichu, Praha 6. Budeme mít na místě 6 kurtů na kterých si zájemci vyzkouší své badmintonové dovednosti ať již se svými kamarády či rodiči nebo s našimi přítomnými hráči.

Přeji všem krásné léto, těšíme se na obě letní soustředění a budu Vám vděčen, když doporučíte náš klub všem zájemcům o badminton.

Děkuji, Petr