JÁCHYM A DAVID MEDAILISTÉ Z GPC U15

Víkend 1.12.-2.12.2018 byl vyhrazen turnaji kategorie U15 konaném v pražském JEREMI. Sobota patřila turnaji dvouher, v neděli se sešli hráči na turnaj v párových disciplínách. Oba dny se hrálo systémem „švýcar“, který je pro tento věk hráčů výbornou volbou. Ve dvouhrách jsme si tak zahráli 7 kol, v mixu 5 kol a stejné množství kol se odehrálo i ve čtyřhrách.

O sobotní vítězství ve dvouhře chlapců se utkalo celkem 37 hráčů, nejlépe si vedl Jáchym Gerginov, obsadil 3.místo a Dominik Vondrák skončil na 7.místě. Do dvouhry děvčat se přihlásilo 24 hráček, nejlepším umístěním bylo 8.místo Karolíny Vnoučkové.

Neděle začala dopoledním turnajem 21 párů v mixu, úspěchem bylo 8.místo páru Nicholas Vrána a Karolína Vnoučková. Čtyřhra dívek nám úspěch nepřinesla, naopak čtyřhra chlapců skončila stříbrnou medailí našeho páru David Janáček a Jáchym Gerginov. Pro oba hráče to byl poslední turnaj v této kategorii, stejně tak pro Dominika Vondráka. Děkuji všem třem za krásné 2 turnajové roky a předávám je tímto Rendovi sen. do kategorie U17.

Turnaje se dále účastnili, Andrea Blaziusová, Natálie Vránová, Ota Špinar, Míša Čutová, Lída Řeháková a svojí turnajovou premiéru si odehráli Vojta Cziviš a Martin Chmelař. Trenérskou podporu zajistil Petr, Terka H. a Renda jr.

Napsal a na místě viděl Petr.