KAROLÍNA S MÍŠOU BRONZOVÍ NA OP U13

V neděli 11.listopadu 2018 jsme se sjeli na Zahradní město kde klub Astra Praha pořádal letošní oblastní přebor kategorie U13. Přímý postup na turnaj dle žebříčku využili Vojta Pekárek, Šimon Kašpar, Michaela Čutová a Karolína Vnoučková, další tři hráči postoupili z kvalifikace a to Natálie Vránová, Andrea Blaziusová a Maxmilián Kypet. Na startovní listině bylo celkem 22 slečen a 24 chlapců.

Naši hráči a hráčky podali vyrovnané výkony a na překvapení oproti žebříčkovému postavení tentokráte nedošlo. Za úspěch lze považovat čtvrtfinále ve dvouhrách a semifinále v párových disciplínách.

Tohoto umístění dosáhla pouze Karolína Vnoučková, když ve čtvrtfinále dvouhry podlehla pozdější finalistce Kateřině Koliášové 6:21 a 11:21 a dále pár Karolína Vnoučková a Míša Čutová, které obhájily svoje žebříčkové postavení, když v semifinále podlehly radotínskému páru Petra Kropáčova, Lucie Sommerová 12:21, 21:19 a 15:21 a získaly tak bronzové medaile.

Pochvalu zaslouží Natálie Vránová, která v boji o čtvrtfinále podlehla nasazené Sommerové 1:2 na sety a pár Vojta Pekárek, Karolína Vnoučková, kteří vzali ve čtvrtfinále mixu set pozdějším vítězům Janíčkovi s Paterovou.

Petr