9 medailí z 2.kola Lužinské liga mládeže 2020

V sobotu 7.3.2020 se konalo ve sportovním centru JEREMI letošní 2.kolo Lužinské ligy mládeže.Z našeho klubu se zúčastnilo 22 amatérských a závodních hráčů a trenéři mají z účasti velkého množství našich badmintonistů opravdu velkou radost.

V kategorii U11 dívky se naše Julie Nermutová umístila na 4.místě, ve stejné kategorii, ale chlapcích jsme slavili největší úspěch, když čtveřice našich hráčů obsadila z 10 přihlášených první 4 pozice, zlatý Tomáš Krejčí, dále stříbrný Filip Mirošník, bronzový Leo Ceman, následovaný Tomášem Nulíčkem na 4.místě.

Kategorie U13 přinesla stříbro Kryštofu Kailovi, bronz Tobiáši Vágnerovi, na 4.místě se pak umístila naše nejlepší věkem ještě U11ka Václav Calta.V děvčatech U13 se nejlépe umístili Sára Malířová a Anna Mejzlíková na 5. respektive 6.místě.

Poslední kategorie U15+ přinesla bronz Otovi Píšovi a ve slečnách medaile sestrám Hrůzovým, mladší Amálie skončila stříbrná a starší Tereza skončila bronzová.

Díky všem za předvedenou hru, Adamovi a Míše za koučování a rodičům za podporu. Petr