Kondiční kemp 2018 / Ostružno u Jičína

Přesně v polovině letošních prázdnin jsme se již počtvrté sjeli do kempu Sklář nedaleko Ostružna u Jičína na kondiční soustředění našeho klubu pořádané trenérem Rendou Weinzettlem sen.

Počasí nám tentokráte více než přálo, teploty přesahovaly po většinu týdne 30 stupňů, které však byly díky blízkému lesu a vodním plochám na rozdíl od města snesitelné. Kondiční příprava probíhala až na výjimky ve stínu, každý den jsme se také minimálně dvakrát koupali na přírodním koupališti v areálu. Voda byla letos nejen příjemně osvěžující, ale také neuvěřitelně čistá, narazili jsme na spoustu vážek, čolků a drobných živočichů.

Tréninky s ohledem na počasí začínaly již před 9 hodinou, tak aby po 11:30 již bylo jen jídlo, odpočinek a koupání. Odpolední blok pak začínal v 15:30 a končil opět koupáním před jídlem. Večerní program již byl volný a jelikož po většinu týdne byli naši sportovci bez mobilů tak byl vyplněn povídáním, stolními hrami, volejbalem, frisbee a procházkami v okolí.

V úterý jsme absolvovali první cyklistický výjezd na rozhlednu Tábor a ve čtvrtek druhou celodenní cestu na zámek Hrubá Skála. Vše jsme zakončili tradiční páteční odpolední cestou na zmrzlinu do Jičína.

25 účastníků soustředění se tak řádně připravilo nejen na nadcházející herní soustředění konající se v posledním srpnovém týdnu v Kralupech nad Vltavou, ale také na druhou část sezóny, která startuje následně již 3. září.

Děkuji pořadateli Rendovi, zdravotnici a fotografce Helče, trenérce Míše, asistentům Jakubovi a Michalovi a v neposlední řadě našim hostům Martinovi a Petře za pomoc v rámci soustředění.

Kompletní foto naleznete na https://arionteam.rajce.idnes.cz/, nebo na klubovém webu http://www.bkarionpraha.cz/galerie/

Hezké léto za redakci BK ARION PRAHA přeje Petr.