HERNÍ KEMP 2018 / KRALUPY NAD VLTAVOU

Ve dnech 27.srpna – 1.září 2018 proběhlo v Kralupech nad Vltavou naše druhé prázdninové, tentokráte herní badmintonové soustředění. Na již tradiční místo do Hotelu Sport přijelo během pondělního dopoledne 46 badmintonistů a badmintonistek doprovázených 4 trenéry a zdravotnicí. V průběhu týdne jsme nafotili více jak 1.300 fotek a zaznamenali přes 1 hodinu videa. Výběr nejlepších 343 fotek z jednotlivých dnů najdete jak na našem Rajčeti tak na našem klubovém webu. Video pro Vás aktuálně stříhá Adam a bude k dispozici během několika málo dní.

Tréninky probíhaly každý den ve dvou 3 hodinových blocích, vždy 1:5 hodiny venku a pak stejný čas v hale. Venku jak patrno z fotek jsme trénovali především obratnost nohou na atletickém žebříku a dále krátké sprinty. Vše doplňovalo množství pohybových her, včetně oblíbeného frisbee. V hale dvě závodní skupiny trénovali vždy na 5 kurtech ve trojicích, naši menší a hobby hráči se učili ve dvojicích základní údery.

Středeční odpoledne bylo jako obvykle vyhrazeno návštěvě venkovního kralupského koupaliště i když letošní teplota vzduchu 27 stupňů nám po tropickém létu přišla jako poněkud chladná. Další tradiční činností byl závěrečný sobotní singlový turnaj, kdy jsme hráče rozdělili do 5 skupin dle výkonnosti a sehráli několik desítek zápasů systémem každý s každým. Následně bylo nutné ještě postavení po skupině potvrdit v závěrečném utkání mezi prvním a druhým v tabulce atd..Vítězi se stali od skupiny A do E následující hráči, Jáchym, Míša Č., Natálka, Šimon K. a Kryštof, odměnou jim byla power banka od sponzora.

Již nyní se těšíme a připravujeme na další rok, soustředění proběhnou v tradičním čase a stejných místech. Nezapomeňte si termíny 28.7.-3.8.2019 (Ostružno u Jičína) a 26.8.-30.8.2019 (Kralupy nad Vltavou) rezervovat ve svém kalendáři, s tím že herní soustředění bude tentokráte končit již v pátek po 18 hodině.

Za trenéry Rendu, Terku, Irču, Petra a zdravotnici plus fotografku Helču sepsal výše uvedené řádky Petr.