Karolína stříbrná na GPC U15

V sobotu 22.6.2019 jsme uspořádali náš poslední turnaj před letními prázdninami, celkově čtvrtý, tentokráte v kategorii GPC U15. Na turnaj dorazilo přes 70 hráčů z celé republiky, turnaj se tak stal bezesporu nejenom námi pořádaným největším, ale také nejkvalitněji obsazeným turnajem.

Za náš klub nastoupilo celkem 8 hráčů, 4 dívky, Andrea Blaziusová, Bára Volejníková, Natálie Vránová a Karolína Vnoučková, do celkové osmičky je doplnili chlapci Daniel Slaný, Šimon Kašpar, Nicholas Vrána a Ota Píša. Díky dostatku kurtů jsme odehráli utkání o pořadí nejenom ve dvouhrách, ale také ve všech párových disciplínách, každý hráč tak i při neúspěchu odehrál celkem 6 utkání, dobrá příprava především pro naše začínající hráče.

Ve velké konkurenci jsme nakonec získali jednu medaili, když naše Karolína Vnoučková společně s Luckou Paterovou z vinořské části Radotína porazily poprvé v kariéře v semifinále čtyřhry dívek radotínský pár Ella Knaislová – Helena Chvalová 23:25, 21:17 a 21:13 a až ve finále nestačily na pár Ciróková – Dvořáková, prohra 10:21, 14:21 tak znamenala stříbrnou medaili.

Přeji hezké léto a nashledanou na soustředěních, Petr