Turnaj družstev U13, play off, Praha Vinoř, 25.11.2017

Sobota 25.11. uzavřela soutěže družstev pro rok 2017. Poslední kdo vstoupil na badmintonové kurty bylo družstvo kategorie U13, které dorazilo do pražské Vinoře s cílem udržet aktuální 7. místo v soutěži na základě dlouhodobé části. Play off tedy možnost hrát o poháry jsme v sezóně ztratili těsnou prohrou s týmem Astra Praha B 3:4, zůstal nám tak ke hraní turnaj každý s každým o 7.-10. místo.

První a rovnou rozhodující utkání jsme sehráli nerozehraní a hodně chybující proti družstvu SK Prosek Praha „B“. Body pro naše barvy získali nejdříve v mixu Vojta s Kájou, dále Nicholas, pro nás 2:0, následovali tři prohry ve dvouhrách, Vojta, Míša a Kája, tedy 2:3. V tuto chvíli nám přálo nasazení do párovek, kdy soupeř nepostavil svojí výborně hrající jedničku Sedláčkovou a tak pár Nicholas se Šimonem nejdříve porazil Pavlíčka s Koradnou 21:14, 21:13 a pak v rozhodujícím deblu Míša s Natkou vyhrály 21:7 a 21:12 nad Fenclovou s Hrabcovou, 4:3 pro nás.

Druhé utkání jsme sehráli proti družstvu Hamr Praha „C“. Soupeř po základní části na 10. místě posílil o velmi slušně hrající chlapce a ti se postarali o naše jediné dvě prohry, v singlu podlehl Vojta Urbanovi a v deblu pár Nicholas, Šimon páru Urban, Křemek po velké bitvě 26:28 a 20:22. Ostatní potvrdili své postavení a naše vítězství 5:2.

Závěrečné utkání nás svedlo dohromady proti Hamr Praha „B“. V tomto utkání které proběhlo v rekreačním tempu jsme potvrdili roli favorita a zvítězili 7:0.

Blahopřejeme ke konečnému 7.místu a budeme pevně věřit pro příští rok v play off šesti nejlepších týmu.

Velké díky Nicholasovi Vránovi, který se jako jediný loučí a přechází do kategorie U15, zbytek týmu zůstává.

Petr