Turnaj družstev U11, Lužiny, 12.11.2017

V neděli 12.11.2017 se na Lužinách ve sport centru JEREMI konaly družstva U11. Díky naší zvětšující se mládežnické základně jsme složili dvě družstva. Turnaje se celkově účastnilo dvanáct družstev, které byly rozděleny do dvou skupin ve kterých hrál „každý s každým“. Poté se hrálo o celkové umístění se stejně umístěným z druhé skupiny družstev. I když se zápasy hrály jen na dva sety do 15 bodů, tak byl turnaj celkově velmi náročný a naši hráči musely každý průměrně odehrát deset celých zápasů. I přes obtížné podmínky se naše „zkušenější“ družstvo propracovalo k celkově druhému místu a naše druhé družstvo složené převážně z dětí začínajících s badmintonem, které byly na svém prvním turnaji, se umístilo na 11 místě.

Děkujeme všem hráčům za účast a všem zúčastněným rodičům za kvalitní fanouškovskou základnu.

Míša B.

Náš „A“ tým složený z Vojty, Natálky, Šimona a debutující Andrei si ve skupině z hlavních soupeřů poradil s Prosekem „A“ 8:4, dále s Hamrem „A“ 12:00 a pouze s BC Aktiv Lužiny „A“ jsme hráli nerozhodně 6:6. Ve finále nás poté čekali hosté turnaje Pardubice na které jsme již nestačili a prohráli 2:10. V utkání o třetí místo porazil Sokol Meteor Radotín Praha „A“ družstvo Proseka „A“.

Náš „B“ tým složený z Adama, Miloše, Kryšpína, Alenky a Soni, pro všechny mimo Adama to byl první turnaj družstev a pro Soňu a Alenu i první turnaj v životě, obsadili dělené 11. místo a je jen škoda že i nemohli zahrát o konečné pořadí.

P.S. Hurá mám medaili za badminton – vedoucí družstva ))

Petr