Termínový kalendář

11.11.2018 (neděle) / OP U13 / Praha – Astra ZM / sraz v 8:30

Adresa: V Korytech 157/27, Praha 10

Blaziusová
Čutová
Vnoučková
Vránová
Kašpar
Kypet
Pekárek

18.11.2018 (neděle) / GPC U17 – otevřený / Praha Hamr Braník / sraz v 8:30

Adresa: Vltavanů 1542, Praha 4 – Hodkovičky

Bízek
Češka
Gerginov
Janáček
Kotrba
Prokopič
Vnouček – nemocen
Vondrák
Javůrková
Brejchová
Klailová

24.11.2018 (sobota) / OP U17 / Praha Vinoř / sraz v 8:30

Adresa: Prachovická 340, Vinoř

Bízek
Češka
Gerginov
Janáček
Kotrba
Prokopič
Vnouček – nemocen
Vondrák
Javůrková
Brejchová
Klailová

25.11.2018 (neděle) / družstva U13 / Praha – Astra ZM / sraz v 8:30

Adresa: V Korytech 157/27, Praha 10

Blaziusová
Čutová
Vnoučková
Vránová
Horňák
Kašpar
Kypet
Pekárek

1.12.2018 (sobota) / OP U19 / Praha Vinoř / sraz v 8:30

Adresa: Prachovická 340, Vinoř

Bízek
Klailová
Brejchová
Mitrovská

1.12.2018 (sobota) / GPC U15 – dvouhry- otevřený / Praha Jeremi Stodůlky / sraz v 8:30

Adresa: Jeremiášova 2581/2, Praha 13 – Stodůlky

Čutová
Malegová
Řeháková
Vicherová
Vnoučková
Vránová
Gerginov
Janáček
Špinar
Vondrák
Vrána

2.12.2018 (neděle) / GPC U15- čtyřhry,mixy – otevřený / Praha Jeremi Stodůlky / sraz v 8:30

Adresa: Jeremiášova 2581/2, Praha 13 – Stodůlky

Čutová
Malegová
Řeháková
Vicherová
Vnoučková
Vránová
Gerginov
Janáček
Špinar
Vondrák
Vrána

9.12.2018 (neděle) / GPC U13 – otevřený / BaC Kladno / sraz v 8:30

Adresa: Wolkerova 2136, Kročehlavy, Kladno

Blaziusová
Libochowitzová
Horňák
Kašpar
Kypet
Pekárek

15.12.2018 (sobota) / GPC U15 – Přebor Prahy / Praha Jeremi Stodůlky / sraz v 8:30

Adresa: Jeremiášova 2581/2, Praha 13 – Stodůlky

Čutová
Malegová
Řeháková
Vicherová
Vnoučková
Vránová
Gerginov
Janáček
Špinar
Vondrák
Vrána

16.12.2018 (neděle) / GPC U13 – Přebor Prahy / Praha Hamr Štěrboholy / sraz v 8:30

Adresa: U školy 430, Praha-Štěrboholy

Blaziusová
Čutová
Libochowitzová
Vnoučková
Vránová
Horňák
Kašpar
Kypet
Pekárek

16.12.2018 (neděle) / GPC U17 – Přebor Prahy / Praha Hamr Štěrboholy / sraz v 8:30

Adresa: U školy 430, Praha-Štěrboholy

Bízek
Češka
Gerginov
Janáček
Kotrba
Prokopič
Vnouček – nemocen
Vondrák
Javůrková
Brejchová
Klailová