Krajský přebor kategorie U13

Krajský přebor kategorie U13 přišel na řadu jako druhý v pořadí necelých 14 dní po kategorii U15. Na tři získaná čtvrtfinále z U15 jsme navázali jedním čtvrtfinále, jedním semifinále a jedním finále v kategorii U13. V Kralupech nad Vltavou jsme se sešli v nepříliš velkém počtu 6 hráčů, nastoupili slečny Monika Živčáková, Monika Javůrková a Natálka Jiráková spolu s chlapci Vojtou Bizkem, Matyášem Veselým a Adamem Vnoučkem.

V hlavní soutěži párových disciplín uhráli jedno kolo mix Bízek – Živčáková, debl Vnouček – Veselý a v případě slečen Živčákové s Javůrkovou stačilo jedno vítězství na účast ve čtvrtfinále, nakonec vítězný pár Klailová s Mikelovou však byl pro naše Moniky konečnou. Až do finále prošel nově složený pár Vojta Bízek s Adamem Šulcem z SK Prosek Praha (který nahradil nemocného Dana Zelinku), těsná prohra s párem Volček, Forejt 13:21 a 19:21 ze Sokolu Meteor Radotín Praha však znamenala stop Vojtově účasti na mistrovství ČR kategorie U13 kam se kvalifikovali jenom vítězové.

V hlavní soutěži singlů uhrála kolo Monika Živčáková proti Cieplé z TJ Spoje Praha a nejdále prošel Vojta Bízek který postupně porazil Nesvačila, Listopada a Fursta, v semifinále však nestačil na svého partnera z deblu Adama Šulce kterému podlehl 19:21 a 8:21. Stejně tak jako v deblu znamenala Vojtova semifinálová prohra neúčast na mistrovství ČR U13.

V kategorii U13 se tímto loučíme s Vojtou Bízkem, Matyášem Veselým, Martinem Čermákem a Monikou Živčákovou, děkujeme jim za předvedené výkony a přejeme jim mnoho úspěchů v kategorii U15 v sezóně 2015/2016.

Příští týden se uvidíme po oba víkendové dny na Yonex Cupu v Radotíně a v neděli se také koná krajský přebor kategorie U17.