GPC U19 open / Hamr Braník / 5.5.2018

Čtveřice našich hráčů, Vojta, Adam, Adéla a Patricie se v sobotu 5.5.2018 zúčastnila turnaje kategorie U19 Open v pražském Braníku.

V singlech se nám tentokráte medailové úspěchy vyhnuly, do cesty se našim slečnám postavila Magdalena Čermáková, která nejdříve vyřadila Adélu a o kolo dále ve čtvrtfinále i Páťu. Stejně jako před týdnem, tentokráte však ve čtvrtfinále podlehl Vojta vinořskému Paterovi. Adam si připsal jedinou výhru dne v utkání o pořadí s Johanovským z Chemičky Ústí nad Labem.

Párové disciplíny nám vždy přinášejí medaile, nejcennější, stříbrnou, získal Vojta spolu s Vaškem Obhlídalem, když až ve finále chlapecké čtyřhry podlehli páru Furst, Nejedlý 14:21, 14:21. Adéla získala bronzovou medaili společně s naší Patricií, když v semifinále podlehli pozdějším vítězům, páru Šilhavá, Janošová 9:21 a 10:21. Své druhé medaile, získal pár Vojta s Patricií kdy po vítězném čtvrtfinále na párem Johnová, Nejedlý 21:11, 21:17 v semifinále nestačili na později také vítězný pár Erhart, Šilhavá 9:21, 17:21.

Po týdnu tedy opět 5 medailí, po dvou Vojta a Patricie, jednu přidala Adéla mateřsky z TJ Sokol Nový Knín. Velké blahopřání, Petr