Tréninková centra

Centrum Praha 6

 

Praha 6 – ZŠ Na Dlouhém lánu

Na Dlouhém lánu 555/43
160 00, Praha 6

Petr Vnouček
telefon: 602 329 321
vnoucek@bkarionpraha.cz

Tréninky od 4.9.2016

Jak se k nám dostanete:
Tramvají č.20, 26, 2, 22, 8, 18, 25, 1, 7, 14 ze zastávky „Sídliště Červený vrch“ a poté pešky okolo Billy a stále rovně ulicí K Lánu, na jejímž konci už uvidíte ZŠ a Gymnázium Na Dlouhém Lánu. Nebo metrem linky A, ze zastávky „Bořislavka“, poté ulicí Liberijská navazující na Kladenskou a u lékárny doleva ulicí K Lánu přímo ke škole.

Centrum Praha 10

Praha-10-Hector-kurty

Praha 10 – Sport Centrum Hector

Malešická ulice 655/59c
100 00, Praha 10

René Weinzettl
telefon: 603 174 691
weinzettl@bkarionpraha.cz

Tréninky od 5.9.2016

Jak se k nám dostanete:
Busem č.155 ze zastávky „Malešický park“, který staví přímo u haly, ale jezdí jen jednou za půl hodiny nebo busem č. 163, 133, 188 ze zastávky „Plaňanská“ a poté pešky, kolmo nahoru od zastávky, ulicí Cerhenická, rovně přes Malešický park a dojdete rovnou k hale.

Centrum Praha 6

PRAHA6_TATRAN

PRAHA 6 – AREÁL TJ TATRAN STŘEŠOVICE

Sibeliova 368/51,
162 00, Praha 6

Michaela Blažková
telefon: 720 980 060
blazkova@bkarionpraha.cz

Tréninky od 4.9.2016

Jak se k nám dostanete:
Busem č.108 ze zastávky „Náměstí Před Bateriemi“ nebo „Norbertov“ a vystoupíte přímo u haly nebo lze z metra linky A, zastávka „Peřiny“ jet tramvají č.1, 2 na zastávku „Ořechovka“ a poté přímo ze zastávky pěšky nahoru po schodech kolem Müllerovy vily, doprava ulící Nad Hradním vodojemem a první doleva ulicí Norbertov dokud nedojdete k hale, kterou budete mít po pravé ruce.


Tréninkové hodiny:

Pondělí:
* MLÁDEŽ 1 / začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 2 / závodní hráči 17:00 – 18:30 / trenérská skupina Míša

Úterý:
* MLÁDEŽ 3 /  začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 4 / pokročilí a závodní hráči 17:00 – 18:30

Středa:
* MLÁDEŽ 5 / začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 6 / závodní hráči 17:00 – 18:30 / trenérská skupina Terka

Čtvrtek:
* MLÁDEŽ 7 / začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 8 / pokročilí a závodní hráči 17:00 – 18:30

Pátek:
* DOSPĚLÍ A / závodní hráči 15:30 – 17:00 / od 2.10.2017
* DOSPĚLÍ B / závodní hráči 17:00 – 18:30  / od 2.10.2017

Tréninkové hodiny:

Pondělí:
* DOSPĚLÍ C / závodní hráči 19:30 – 21:00

Úterý:
* MLÁDEŽ 10 / všechny úrovně hráčů 16:30 – 18:00

Středa:
* MLÁDEŽ 11 / všechny úrovně hráčů 16:30 – 18:00
* DOSPĚLÍ D / závodní hráči 19:30 – 21:00

Čtvrtek
* MLÁDEŽ 12 / všechny úrovně hráčů 16:30 – 18:00

Tréninkové hodiny:

Pondělí:
* MLÁDEŽ 13 / začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 14 / pokročilí a závodní hráči 17:00 – 18:30

Úterý:
* MLÁDEŽ 15 / začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 16 / závodní hráči 17:00 – 18:30 / trenérská skupina Renda

Středa:
* MLÁDEŽ 17 / začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 18 / pokročilí a závodní hráči 17:00 – 18:30

Čtvrtek:
* MLÁDEŽ 19 / začátečníci 15:30 – 17:00
* MLÁDEŽ 20 / závodní hráči 17:00 – 18:30 / trenérská skupina Renda